O nas

Centrum Depilacji The Waxing Bar

Pierwszy salon depilacji w Białymstoku i pierwszy salon firmowy Lycon poza główną siedzibą w Warszawie.
Pomysł na salon depilacji narodził się z pasji i długoletniego doświadczenia pracy w salonach tego typu w Nowym Jorku. Specjalizacja wyznacza wąski zakres usług w moim salonie, ale skupia się na ich ciągłym doskonaleniu by zaspokoić najbardziej wymagających Klientów.
Depilacja Lycon znana na już na całym świecie od ponad 30 lat zawitała do Polski w 2011roku. Produkty Lycon stanowią kombinację najwyższej jakości naturalnych żywic i pszczelego wosku. Ponadto mają niepowtarzalny zapach, dzięki czemu są również elementem zmysłowej aromaterapii. Doskonała jakość produktów w połączeniu z umiejętnościami profesjonalnego i wykwalifikowanego personelu autoryzowanych gabinetów kosmetycznych czyni depilację tym woskiem wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym i relaksacyjnym. Fenomen polega na tym, iż przed zabiegiem tuż po dezynfekcji aplikuje się na skórę oliwkę, która tworzy barierę ochronną przed podrażnieniem. Dzięki temu wosk nie przykleja się do skóry oraz bardzo precyzyjnie chwyta nawet najkrótsze, milimetrowe włoski. W związku z tym skóra po zabiegu jest wyjątkowo gładka, miękka i bez podrażnień.

Ważnym elementem mojej działalności są szkolenia z depilacji. Prowadzone przeze mnie szkolenia przeznaczone są dla salonów kosmetycznych, które chcą pracować z produktami firmy Lycon. Warto podkreślić, iż woski Lycon nie są dostępne w hurtowniach kosmetycznym czy w Internecie, a ich zamówienie jest możliwe wyłącznie po odbyciu szkolenia przez wykwalifikowany personel. Oferowane przeze mnie specjalistyczne szkolenia w tym zakresie zapewnią zatem kosmetyczkom nabycie wszelkich umiejętności niezbędnych do wykonywania szybkiego, wydajnego i dokładnego zabiegu depilacji.

~Ewa Leszczyński

TRIM Studio THE Waxing BAR
Projekt i realizacja : weblite.pl